Zielona kawa - cena, oficjalna strona, gdzie można kupić oryginalne, opinie
Zdrowie

Zielona kawa – cena, oficjalna strona, gdzie można kupić oryginalne, opinie

Currently tak wiele mówić o zielonej kawy, który przypadkowo postawić pytanie: co w rzeczywistości, zielona kawa jest różny od Black, czy to jest rzeczywiście tak dobre dla nas i czy uważasz, że informacje, które on wspomaga utratę wagi? Powiedzmy sobie.

Po pierwsze, trochę historii

Wiadomo, że kultura uprawy kawy dla ponad 800 lat. Istnieje wiele legend związanych z odkryciem kawy, ale skupimy się na kilka interesujących faktów na temat tego produktu.

W Europie kawa pojawiła się w czasie panowania Aleksego Michajłowicza i działał jako panaceum na wiele schorzeń, w tym migreny. Jednak zwyczaj picia

napoju kawowego związane z nazwą Peter I. Według historyków, jest on siłą napojeni „gorzki pomyje” swojego sądu.

Katarzyna Wielka pili kawę codziennie, jednak był tak silny, że około 400 g kawy wystarczyło do 4 filiżanek. Katarzyna została również wynalazł withvoobrazil peeling, aby oczyścić twarz i ciało. Aby zrobić to, że zmieszany fusy z mydłem.

, początkowo jednak kawy w naturalnym rośnie Etiopia. Po odkryciu kawy jagody stosowano jako środek wzmacniający wyłącznie w surowe. Nieco później w Jemenie od Starsza suszonego miąższu owocu rozpoczął przygotowania tzw „białą Jemenu kawę.” I dopiero w XII wieku z surowych ziaren zaczęły przygotowywać napój (w naszej zielonej kawy okazuje), a nawet wieków później zaczął do wyschnięcia, pieczeń i szlifować je i proszek i napełnić gorącą wodą, dodając przyprawy (głównie imbiru i cynamonu) i mleka.

Zielona herbata i jej właściwości

Zielona kawa to kawa, która nie została narażona na obróbce termicznej, czyli ziarna nie są smażone (jak na zapoznanie nas czarna kawa) i lewy kolor matowy oliwek. Ziarno to za pomocą specjalnego przetwarzania jest pobierany z słodkim miąższu owoców (jagody) kawowca.

Wygląd i zapach kawy zielonej przypomina soczewicy. Zielone ziarna kawy nie mają tak bogaty aromat, jak Black. Podczas warzenia zmielonych ziaren zielonej kawy zmienia kolor brązowy napój z tart kwaśny smak.

Przydatna kompozycja oraz zastosowanie zielonej kawy

Green kawa ma złożony skład chemiczny. zawiera taniny (w tym taniny), alkaloidy, puryny (na przykład kofeina i teofiliny), alkaloidy trygonelinę, olejki, kwasy organiczne (w tym kwas chlorogenowy), witaminy, minerały, włókna, L-karnitynę, oleje roślinne, monosacharydy, polisacharydu pektyny, aminową kwasy, itp.

To unikalna kompozycja zielonej kawy jest odpowiedzialny za jej zdolność do:

 • , aby poprawić ogólny ton ciała,
 • , aby zwiększyć aktywność mózgu,
 • zachęcanie do aktywności fizycznej,
 • pocieszając działać na układ nerwowy
 • , aby poprawić stan

  układu oddechowego,

 • obniżenie poziomu cukru we krwi
 • regulować metabolizm
 • , aby poprawić trawienie,
 • , aby oczyścić organizm z toksyn i metali ciężkich.

Ponadto, zielone ziarna kawy są z powodzeniem stosowane w medycynie i kosmetologii. Olej na nich oparte jest stosowany w leczeniu oparzeń, aby wyeliminować blizny i rozstępy, walka z cellulitem, w celu zwiększenia, stymulowania wzrostu i przywrócenia Pasta do włosów, do pielęgnacji wrażliwej, suchej i odwodnionej, a także aby zapobiec zmarszczek.

Zielona kawa jako narzędzie do utraty wagi

Kilka lat temu naukowcy z USA zostało udowodnione, że fasola nieprażonych zielona kawa ma ogromną zawartość kwasu chlorogenowego, mają zdolność do regulowania poziomu cukru we krwi, a także w prażonej fasoli ilość tej substancji jest zmniejszone wiele razy. I jednocześnie zmniejszając zawartość cukru w ​​organizmie zaczynają działać procesy, które przyczyniają się do spalania tłuszczu. Ponadto, zielona kawa fasoli zawiera przyzwoitą ilość chromu, przeważająca uczucie głodu i pragnienia na słodycze. To dlatego zielonej kawy jest teraz tak szeroko reklamowane jako narzędzie do utraty wagi. Jednak w takiej postaci, w której jest, na przykład w aptece, jego działanie jest wątpliwa, ponieważ Suplementy zawierające ekstrakt z zielonych ziaren kawy w wielu bardzo przybliżone i po dodaniu różnych zarobek.

ewentualne szkody zielona kawa

W zasadzie tylko nadużywanie zielonej kawy może powstać:

 • bóle głowy,
 • zaburzenia żołądkowo-jelitowe,
 • drażliwość,
 • bezsenność.

Nie zaleca się pić więcej niż 2 filiżanki zielonej kawy dziennie.

Czy porzucić go w

zasadzie ludzie z takimi chorobami jak:

 • nadciśnienie,
 • jaskra,
 • osteoporoza,
 • żołądka i wrzód trawienny w ostrym stadium.

Zielona kawa jest przeciwwskazany u kobiet w ciąży i karmiących oraz dzieci w wieku do 14 lat.

You may also like...