Silane Guard - płynne szkło, opinie i ceny, warto, gdzie kupić, jak to działa?
Zdrowie i Ty

Silane Guard – płynne szkło, opinie i ceny, warto, gdzie kupić, jak to działa?

Silan Straż jeden z najlepszych sposobów, aby chronić organizm. Rodzaj ciekłego szkła, które mogą być stosowane w różnych warstwach, a tym samym poprawę tylko warstwę ochronną. Rozważyć zasadę stosowania, komplet Willson Silane Guard i jego wartości Największa na treść artykułu.
Silan Guard to rewolucyjny produkt japońskiego producenta Willson, lepiej znany jako jednego składnika , szkło wodne. Użytkowania sprzętu ochronnego Silane Straży pomoże chronić lakier i usunąć mikro-zarysowania.

Według producenta, podstawą tego leku polega na krzemie komponentu. Do niedawna Silan Gwardia była dostępna tylko w Japonii, ale teraz producent rozszerza swój rynek zbytu na terytorium krajów WNP. Wcześniej na rynkach

samochodowych i sklepach można znaleźć podobną firmę Willson Szkło płynne, ale według producenta Silan Guard to nowy krok w dziedzinie ochrony lakieru.

Specjalna cena !!!. Kliknij i sprawdź !!!

Jak chronić karoserię z Silane Straży

Łódź Jak chronić karoserię swojego samochodu – to pytanie zadaje sobie każdy właściciel samochodu. Po tym wszystkim, ochrona karoserii jest zawsze jedną z najważniejszych kwestii dla każdego hosta. Po pierwsze, dlatego, że zachował wygląd samochodu, a po drugie, aby chronić samochód przed uszkodzeniami lakieru i korozji.

Często wypolerowanie karoserii przy użyciu drogich narzędzi i płacić dużo pieniędzy do polerowania samochodu. Jak byś nie próbował, ale po jakimś czasie, nawet w nowym samochodzie będzie mikro-zarysowania. Wielu ekspertów sugeruje na pokrycie substancji ochronnych organizmu z samochodu po każdym myciu, ale jakość tych liści oczekiwać najlepszych.

Firma Willson otrzymał pozytywną opinię na skutek pierwszego płynnego szkła Willson Korpus Gwardii Szkło chronić organizm. W momencie pojawienia się na rynku narzędzi równa nim nie był, cena do zaakceptowania, a wiele pozytywnych opinii wystarczyły na reputacji firmy. Teraz, to producent wprowadził całkowicie nowe środki do ochrony ciała Silan Guard. Według przedstawicieli firmy ciekłego szkła Silan Guard jest ich nowy krok, przełom i następna generacja produktów Ciała Straży Szkła wśród samochodowych chemicznych do ochrony lakieru.

Japońska firma Willson jest znana od ponad 50 lat, produkując różne rodzaje produktów do pielęgnacji samochodów. Najsłynniejsza fabryka znajduje się na przedmieściach Tokio. Wśród produktów Willson można również znaleźć wiele szamponów, akcesoria, pielęgnacja ciała, środki zapachowe i akcesoria do mycia.

Co jest Silan Straż

Silan Guard to pojedynczy składnik ciekły szkło, w stanie nie tylko dać farb i lakierów pokrycia czyszczenie samochodu, ale również chronić organizm przed macrocarpon. Według producenta Willson, lek jest pojedynczy komponent. Oznacza to, że bez dalszych manipulacji do jej zastosowania nie ma potrzeby (nie muszą

mieszać kilka różnych butelek, sekwencyjnego zastosowania różnych związków).

kompozycja cieczy szkła Silane straży zawiera krzem do polerowania elementów i woskiem. Często polerowania karoserii są ważne aż do pierwszego deszczu lub mycia, płyn szkło Silan guard daje promienny blask ciała samochodu przez dłuższy czas (do jednego roku). W tym przypadku, Silan Straż ma efekt odstraszający wody, co daje jej zalety na organizm będzie mniej brudu, a zwłaszcza mniej wody, a zatem suszenie samochodu w tym samym garażu będzie znacznie szybciej.

zestaw ciekłego silanu z warty szkła Willson zawiera:

  • butelki z ciekłego szkła
  • aplikator (zgłoszenie gąbka)
  • winylu rękawica
  • ściereczka z mikrofibry;
  • obsługi w Europen do użytku.

Stosując jednoskładnikowy płynny Gwardię Silan szkło nie jest skomplikowanym procesem i zajmuje minimum czasu, nawet w porównaniu z jego starszy brat Korpus Gwardii szkła. Średnio 30 minut, aby zakończyć polerowanie ciała. Korzystanie Silan Gwardię przywrócić pierwotny połysk lakieru i dodatkowo chronią go.

Do opinii nabywców oprócz właściwości specyficzne dla producenta, ciekłe szkło Silan Straż ma doskonałe działanie antystatyczne. Większość kupujących nie zaleca się mycia samochodu po zastosowaniu przez 2-3 dni, a lepsze 7 dni, co oznacza lepszą pozycję na powierzchni.

Jak stosować Silan Gwardię do karoserii

Typowo polska ciało trwa co najmniej godzinę czasu, a pieniądze nie zawsze dają oczekiwany efekt. Po zastosowaniu pasty trzeba szybko przetrzeć powierzchnię, temperatura i wiele innych niuansów podczas polerowanie wykończenie może wymagać znacznego wysiłku.

o szkło wodne Silane zabezpieczenie, proces nakładania

jest bardzo prosta. Pierwszym podstawowym wymogiem producenta jest taka, że ​​przed nałożeniem karoserii musi być umyte i wysuszone z wody. Jeszcze większy efekt można osiągnąć przez usuwanie płytki nazębnej mechaniczną i żwiru przez sztucznego gliny z Willson. Na opinie kupujących Silane Gwardii, zastosować płyn szkło jest lepsze w temperaturze 25-30 ° C, unikając bezpośredniego światła słonecznego.

Zastosuj jednoskładnikowy płynny Gwardię Silan szkło na organizm jest lepiej w kilku etapach w poszczególnych części (błotniki, okap, drzwi, dach). W ten sposób można uniknąć niedogodności podczas polerowania mety. I tak, jaka jest procedura polerowania ciało z Gwardii silan. Pierwszym etapem jest do wycierania na sucho powierzchni tkaniny, pozwalają na przykład, będzie to przednie skrzydło z samochodu, a tym samym usunięcie pyłu i małych cząstek.

winylu ręcznego noszenia rękawic ochronnych, należy aplikatora i stosują liberalnie do ciekłego silanu Straży szkła. Nie warto zaoszczędzić pojazdu i jest lepiej stosować na całej powierzchni banknotu applicator.Please że aplikator ma dwie strony, jeden biały a drugi ciemnoszary miękką szmatką, po prostu na ciemnoszarym powierzchni konieczne jest zastosowanie silanu strażnik.
teraz pocierać powierzchnię ciała ciekłego szkła, nie należy naciskać na tyle mocno, aby zwilżyć aplikator, ale wypełnić całą powierzchnię, nie można pominąć miejsca. Po nałożeniu należy odczekać około 5-10 minut w celu wysuszenia ciekłego silanu straż szkła. Powierzchnia powinna być biały, matowy odcień – jest to wskaźnik, że nadszedł czas, aby przejść do następnego etapu.

nadają pojazdowi zajęty i jaskrawy odcień, wycierania powierzchni poddanej obróbce silanem osłonowy z tkaniny (w zestawie). Nie warto dużo do pchania, dość lekki, ruch kołowy na powierzchnię. Jedna butelka Silan Straż wystarczająco do nacierania ciała 3-4 średniej wielkości sedan, lub w wielu warstwach dla jednego samochodu.

producenta Willson nie zaleca się jazdy na bezstykowych zatopić w ciągu 7 dni, w tym czasie , szkło wodne Silan Guard mają właściwości stałych, w postaci cienkiej folii ochronnej i zamocowana na powierzchni. Znosić wszystkie warunki i wymagania ciecz szklanej Silane Straży zachowa swoje właściwości chronią organizm w ciągu roku lub do 22-krotności silnika.

Kolejna istotna różnica i zaletą ciekłego silanu ze szkła Body Guard Straży szkło jest uważany powłoka wielowarstwowa. Często wielu producentów takich substancji chemicznych zaleca się nałożyć jedną warstwę, w przeciwnym razie druga warstwa nie może dać najlepsze efekty lub, wręcz przeciwnie zepsuć istniejącej warstwy. W Silane Gwardii, można zastosować kilka warstw, a każda następna będzie tylko poprawić poprzedni, a zatem ochrona ciała będzie kilka razy lepiej.

Cena zestaw Silan Osłona z Willson

Silan Guard – szkło wodne do uzyskania jasnego odcienia pierwotnego lakieru samochodu. Jak nowy i dopiero zaczynają się pojawiać na rynku motoryzacyjnym, ceny mogą być bardzo nieprzewidywalne. Według producenta Willson, na rynek Europy najlepszy płyn cena szkła Silan straży porządku … 1990, chociaż w niektórych sklepach można sprzedawać za 4000 ….

W porównaniu z innymi sposobami dbania o nadwoziu pojazdu, nowy Straż Silan wygrywa, więc metoda stosowania i czasu retencji w organizmie. Zestaw jest dość proste do zastosowania w domu. Jeśli pójdziesz do myjni lub sto, do Polski ciało, taka procedura jednorazowa będzie kosztować około …. Aby kupić czy nie ustawić Silan Guard to rozwiązanie dla każdego właściciela samochodu, ale oszczędności z tego środka chronić organizm jest znacząca.

You may also like...

1 Comment

Comments are closed.