Zdrowie i Ty

Immuno Fit Neo Omówienie produktuJeśli istnieje potrzeba stosowania niniejszego dopolneniea podczas karmienia piersią, w okresie laktacji to lepiej jest zawiesić. Nie należy przyjmować jednocześnie z gepattoksicheskimi dopolnenieami – amiodaron, metotreksat, ketokonazol, sterydy

.

Przypisanie wewnątrz, doustnie, w postaci wywaru minut przed posiłkiem, 3 razy dziennie. Ostatni odbiór dopolneniea ciągu dnia muszą być wykonane nie później niż 17 godzin w ciągu dnia.

Immunofit Neo

dorosłych i dzieci od 12 lat, aby się w postaci ciepła do 150 ml na 20-30 minut przed posiłkiem 3 razy dziennie

(ostatnie wejście – nie później niż w ciągu 17 godzin). 2 filtra pakiet wlać 150 ml wrzącej wody, w zamkniętym pojemniku w ciągu 15 minut. Ze względu na brak wystarczającego doświadczenia w dopolneniea stosowania w okresie ciąży nie należy stosować u tych pacjentów. W razie potrzeby użyć dopolneniea podczas laktacji należy zaprzestać karmienia piersią.

Czas trwania leczenia zależy od przebiegu choroby i jest ustalana indywidualnie przez lekarza prowadzącego. W celu przygotowania bulionu należy brać 2 łyżek zbierania naparu 0,5 litra wrzącej wody, w zamkniętym pojemniku lub termosu przez 1 godzinę filtra.

Nie zaleca się stosowania w dodawania (ponad 8 tygodni), przez długi czas. W rezultacie, immunostymulujące działanie jeżówki może zmniejszać skuteczność dopolnenieov zapewniająca działanie immunosupresyjne. Nadwrażliwość na którykolwiek dopolneniea składników.

dorosłych i dzieci w wieku powyżej 12 roku życia, aby przyjąć formę ciepło w 150 ml minut przed posiłkiem 3 razy dziennie (ostatnie wejście – nie później niż w ciągu 17 godzin). Nadwrażliwość na składniki dopolneniea. Oczyszcza krew i limfuot toksyny, wirusy, zarazki i bakterie, pomagając organizmowi zmobilizować obronne organizmu. Wyważona kompozycja składników roślinnych sprzyja prawidłowej przemiany materii w organizmie. Oryginalny opakowanie nie jest w temperaturze powyżej 25 ° C, a przed dziećmi.

jest dostępny w sprzedaży w postaci herbaty ziołowej (drobno pociętych surowym), pakowane w opakowaniach o 100 gramów na stos papieru. suplement leczniczego nie należy stosować po upływie terminu ważności zamieszczonego na opakowaniu. Warunki i termin hraneniya.Hranit w suchym, chronić przed światłem i niedostępnym dla dzieci, w temperaturze 15 – 250C. Interakcja z Inne leki sredstvami.Nezhelatelnoe interakcji z innymi lekami, nie jest znany. Cechy primeneniya.Primenenie dopolneniea czasie ciąży i laktacji jest możliwe, jeśli korzystanie z aplikacji przewyższa potencjalne ryzyko.

Zdrowe jedzenie

  • Syrop-L-karnityna 20% cykl “Mirolla” – fiolki z fiolki 50 do 500 ml,
  • Seria “Kwiaty życia” balsam “ALFITBRONHO.” – fiolki płynne fiolki 100 do 500 ml
  • Silvergard -. fiolki cieczy w butelkach o pojemności 100 ml i 500 ml,
  • Syrop-L-karnityna 10% cykl “Mirolla.” – fiolki w fiolkach od 50 do 500 ml.
  • SAFI – fiolki ciecz w butelce 100 ml, 200 ml, 500 ml,

.

Struktura i skład

pomogły zapobiec rozprzestrzenianiu się ostrej infekcji wirusowej natychmiast po wystąpieniu pierwszych objawów infekcji. Łagodzi objawy choroby, a jeśli zaostrzone leczenie rozpoczyna się później. Ponadto, jest doskonałym dodatkiem zapobiegawcze okresie przeziębienia i zakażeń.

nie

Do zastosowania, jeżeli pacjent ma nadwrażliwość (uczulenie) na jednym ze składników, które są częścią dopolneniea. Jest również skuteczny jako środek wzmacniający i tonik powołany w celu poprawy wydajności pracy w warunkach ekstremalnych, jak również w celu zwiększenia apetytu. Podawany w terapii skojarzonej asteniczny państw, zmęczenia fizycznego i psychicznego, po wyczerpującym chorób somatycznych lub zakaźnych w alkoholizm. Jest on stosowany jako środek profilaktyczny w przeziębienia niebezpieczeństwo chorób.

Immunofit Neo

oryginalny zestaw w temperaturze nie wyższej niż 25 ° C, w miejscu niedostępnym dla dzieci. Ze względu działanie immunostymulujące Echinacea może zmniejszyć dopolnenieov efektywności mający immunosupresyjne działanie. Jeśli jest to konieczne, określone przez lekarza, leczenie może być powtórzony.

W niektórych przypadkach obserwowanych niepożądanych reakcji alergicznej przyrodzie, które zachodzą, gdy pacjent jest uczulony na jednym z elementów, które składają się na dopolneniea. Jeśli to konieczne, powołanie lekarza może powtórzyć leczenie po przerwie.

Cieszę się, że niska cena oraz fakt, że nie istnieją żadne działania niepożądane. Po infekcji, grypy i innych infekcji, oprócz pomocy wirusów zabić i zapobiec powikłaniom przez dwa dni. Na informacje te są dostarczane wyłącznie w celach informacyjnych i nie powinny być wykorzystywane jako przewodnik do samoleczenia. Tylko lekarz może zdecydować o dopolneniea powołania, a także w celu określenia dawki i metody aplikacji.

dla całej rodziny z mięty i melisy, 50 g, h / n Numer serii Aghidel 13. użyciu tradycyjnych metod badań, kontroli i zbierania ludzkiej historii, chcąc poznać możliwości rośliny lecznicze, ale również wykorzystuje kompleksową diagnozę w oparciu o metody Voll. Biolog, aby poprawić lekarza specjalisty z doświadczeniem ponad 20 lat. Zaleca się również, aby zachować dodatek w miejscu suchym, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *