Electricity Saving Box - opinie i ceny, gdzie kupić
Zdrowie i Ty

Electricity Saving Box – opinie i ceny, gdzie kupić

Lifehacker oferuje poznać prawdę o urządzeniach pod ogólnym tytułem oszczędność energii Box ze specjalistami w swojej dziedzinie, a jeden z nich nazywa się żartobliwie, inżynier elektryk lvl 80.

Specjalna cena !!!. Kliknij i sprawdź !!!

zawirowania gospodarcze zmuszają nas wszystkich do myślenia o redukcji kosztów. I wreszcie chcę sobie odmówić przyjemności: zwykłe jedzenie, zakupy i do kina. Więc co takiego moll poświęcić zacisnąć pasa, aż zamienił się w pętlę? Podczas rozważać trudnym wyborem wydaje się, że sposób, w jaki cię znajdzie. Dobry sąsiad, kolega lub jako ulubione oferty społeczne kupić małe pudełko, które może zmniejszyć koszty energii elektrycznej. Umieścić urządzenie w gniazdku, a gospodarka zaczyna

rozkoszować się wzrostu kilkadziesiąt procent! Podstawa dowody skuteczności zaawansowanej technologii opiera się na zatwierdzanie opinie zadowolonych klientów i niezaprzeczalnych filmów z YouTube. Ale to wszystko jest dobre, jak to przedstawia nam reklamy?

Ponadto, Lifehacker przynosi ciekawy artykuł z Burr straży, składający się z chirurgiem Lonewolf i jego asystent operby umieszczonego w oryginalnych stronach internetowego wydania „Energocapital”.

Demontaż urządzenia w celu oszczędzania energii

Chcesz stać się prawdziwym bohaterem opowieści? Nie jakiś tam granicą Superman czy Spiderman, a najbardziej, że nie jest to prawdziwy Pinokio!

I nie trzeba iść do Field of Dreams i zakopać w ziemi 5 złotych monet pod osłoną nocy … tylko wystarczy kupić urządzenie jak ten, o nazwie „elektrisiti box seving” lub „Ekonomiczny elektrycznej “(oszczędność energii Box).

Następnie włóż ją do gniazda (posypane solą i wodą Zdecydowanie nie polecam), aby powiedzieć: „z kreks Pax FEKS!” i to wszystko! Ty – Pinokio

W międzyczasie, nasz drogi Distributioo aktywnie promuje skrzynek z diodami LED, które są wkładane do gniazda i obiecują „nierealistyczne oszczędności energii” i „powolny obrót metr”, mają poczucie „wiecznego pragnienia z freebie” z naszych obywateli i zacierają ręce. I oczywiście, Distributioo uzyskać zysk nierealne kupując te pola dla 4 $ w Chinach i sprzedaży na naiwnych obywateli Europy, Ukrainy, Kazachstanu, Białorusi na 40 $.

Więc co znajduje się wewnątrz tego urządzenia? Proponuję, aby fascynującą podróż przez jego wnętrzności, aby ocenić potencjał tych inwestycji! Tak, skalpel w ręku, pacjent na stole!

Najdroższa rzecz w tym urządzeniu to chyba przypadek. Jest wykonana solidnie: kolor srebrny z czarnymi akcentami i megablock logo. Jednakże, utrzymywane razem dwie połówki z jednym małym śruby, którą łatwo odkręcona.

Wewnątrz urządzenia cud „oszczędzania energii” jest płytka elektroniczna z minimalnym zestawem elementów oraz stosunkowo dużej „czarna skrzynka”, która, jak przypuszczamy, jest tajemnicą Super

broń (Wunderwaffe) w walce z zużycie kilowatogodzin! I podejrzewamy, że jest to konwencjonalny kondensator filmu.

na odwrotnej stronie płytki drukowanej, która jest zamocowana za pomocą dwóch śrub, wygląda następująco:

Cały obwód zostanie utworzony na płytce obwodu drukowanego, jest przeznaczony do zrobienia jeden wielki cud – stworzenie warunków niezbędnych do spalania … dwie diody. Oraz dodanie większej jasności, tutaj są opracowywane przez zespół chirurgiczny koncepcji tego urządzenia:

Specjalna cena !!!. Kliknij i sprawdź !!!

Tak, jeśli jest ona bardzo uogólnione, to wewnątrz jest tam mały ciąg dwóch diod LED i duży kondensator foliowy. A jak duża jest to, że zastanawiał się, że także i my zmierzyć całkiem dobre urządzenie:

Pomiary wykazały, że Czarna tajemnicą, kondensator ma pojemność tak samo jak od 5.18 MFD.

Po przygotowaniu kładziemy wszystkie wnętrzności z powrotem i obszyte pacjenta. Zdecydowano, aby spróbować go. Bez tego nasza analiza eksperyment byłby niepełny. Kładziemy megaeconomics w gnieździe dobrze załadowany.

Specjalna cena !!!. Kliknij i sprawdź !!!

I … cud! Diody zapalają się naprawdę, a nasza nadzieja.

Ale miernik jest bezczelny i pewny siebie „skręcona” te same kilowatogodzin, które są podłączone do urządzenia cud …

I jeszcze co najmniej kilka efekt powinien być uzyskane z włączenia kondensatora filmowej z pojemności 5 uF równolegle do sieci domowej. Innymi słowy, po tym wszystkim, co leży genialny pomysł Distributely jakoś uzasadnić ich oszukiwanie naiwnego Pinokio? Będzie odpowiadać bezpośrednio pojemność tego kondensatora jest tak małe, że będzie ona wystarczająco tylko do kompensacji mocy biernej świetlówki 40 watów.

Tak słyszał prawo, oprócz substancji czynnej mocy (P,

W, W), który jest przekształcany w użyteczną pracę (ruch, obrót, centralne ogrzewanie), niektóre urządzenia, takie jak silniki zużywają więcej moc bierną (Q, var voltoamper reaktywne). Jest to niezbędne, aby utworzyć pole elektromagnetyczne. Teraz nasza suszarka i nasza lodówka, że ​​pobiera energię z sieci i uruchomić go nieproduktywne. Ale jeśli obok pralki czy lodówki do gniazda trzymać kondensator (pojemność i jest obliczany od wymaganego napięcia), nasz cenione silniki lodówka i pralka zużywa mocy biernej ze skraplacza i nie będzie „grid obciążenie”. A teraz MEGAWILD: zainstalowany w mieszkaniu ACTIVE licznik energii, całkowicie obojętny na ile moc bierna przepływa. Nie wierzy.

Ponownie, odpowiednio zaprojektowane aktywny licznik energii bierze się pod uwagę tylko energię czynną, które przechodzą przez nią. Tak, ustawienie różnego rodzaju „magic-energia-seving skrzynek”, można nieco złagodzić bardzo małą powierzchnię swojej okablowania z małego ułamka mocy biernej. Ale twoje wysiłki licznik nie docenić.

Więc nie daj się nabrać na opowieści Distributioo, nie kupić filmową kondensator z odczytem doprowadziło do 40 $, jeśli na pewno nie chcą czuć się jak Pinokio. )))

Zadbaj o siebie i swoje pieniądze!

Zamiast konkluzji Electricity Saving Box

Poszliśmy z sondażu blitz jednego z autorów artykułu. Czy warto spróbować w odpowiedzi na „wyginać” stan do nieuzasadnionego wzrostu taryf i dewaluacji rubla, oszukiwanie metrów? Czy istnieje realne korzyści z energooszczędne urządzenia gospodarstwa domowego?

Oczywiście, nie warto. Układ zasilania jest stale poprawy techniki wyszukiwania „złodziei”. Ponadto kary dziesięciokrotnej wysokości „skradziony” będzie chłodzić żadnego zapału. A co najważniejsze, istnieją przypadki śmierci „kulibinyh”, starają się połączyć przeszłość urządzeń pomiarowych. Więc gra nie jest warta świeczki.

You may also like...