Atlant Gel - opinie i ceny, gdzie kupić
Potencja

Atlant Gel – opinie i ceny, gdzie kupić

Skład Atlant Gel

Krem Atlant Gel zawiera tylko naturalne składniki. Należą do nich:

 • Berberys. Jest źródłem alkaloidów i kwasów organicznych. Wpływ na wzmacniający ciała, poprawia odporność i ma łagodny właściwości przeciwzapalne.
 • Ashwagandha. Naturalny afrodyzjak. Odmładza, zwalcza stany zapalne, zwiększa siłę mięśni i zwiększa wytrzymałość.
 • Lignany. Stymulować aktywność seksualną i zwiększa potencję.
 • Maca. Zwiększa moc u mężczyzn, pomaga w produkcji testosteronu i jest stosowany w leczeniu niepłodności.
 • Kasztanowiec, Ginkgo biloba, imbir. Wyciągi z roślin, aby poprawić serce i układ krążenia. Zwiększyć sprawność seksualną i plemniki zrobić lepiej.
 • Thistle. Zwiększa produkcję męskich hormonów płciowych.
 • Dimethicone. Jest to składnik silikonowy, który smaruje tkankę i poprawia poślizg. Chroni skórę podczas wysiłku, by powiększyć penisa podczas stosunku.

 • betaina. Poprawia metabolizm i normalizuje krążenie krwi.
Specjalna cena !!!. Kliknij i sprawdź !!!

w pewnych proporcjach tych składników i zwiększenia wzmocnienia erekcji prącia. Wchłania się w skórę, sprawiają, że tkanina elastyczna i przyczynić się do maksymalnego rozciągnięcia jamistych bez żadnych uszkodzeń. Rozszerzenie penisa się stopniowo, nie powoduje bólu.

2 instrukcje użytkowania Atlant Gel

Istnieje kilka sposobów stosowania kremu Atlant Gel zależności od celów wyznaczonych przez człowieka. Jeżeli dodatek jest stosowany, aby przedłużyć stosunek płciowy i zwiększoną wrażliwość, jest on stosowany na 30 minut przed fizycznej bliskości. Dla osiągnięcia tych celów konieczne jest, aby zastosować niewielką ilość kremu. Po krótkim czasie istnieje niewielkie mrowienie w penisie, który opowiada o początkach działanie suplementu. Prawidłowości wykorzystania środków nie ma znaczenia.

Dla mężczyzn, którzy chcą zwiększyć rozmiar fallus kremu należy regularnie stosować przez 1-3 miesiące codziennie do osiągnięcia wyników. Dzień krem ​​stosuje się raz po zabiegach higienicznych, po tych prostych zasad:

1. Obficie stosować ruchy masażu na penisa.

2. Dać 5 minut Krem wchłania się całkowicie.

3. Robić specjalne ćwiczenia, aby zwiększyć penisa.

Aby osiągnąć swoje wyniki, krem ​​należy stosować codziennie przez co najmniej 2 miesiące. Zwiększy to penisa o 3-5 cm Ponadto krem ​​dostarcza zwiększające erekcji, zmniejsza czas pomiędzy czynności seksualnych, przedłuża czas trwania orgazmu.

dostrzegać pierwsze efekty po 2-3 tygodniach po regularnym stosowaniu. Po 1,5-2 tygodniach stosowania znacznie poprawić wrażliwość penisa i zwiększa czas trwania stosunku płciowego. Średnia wielkość wzrostu organizmu przez 0,5-1,5 cm, tak, że penis był większy niż 3 cm, powinna wynosić co najmniej 6 tygodni. Po 3 miesiącach można uzyskać wzrost o 5 cm.

3 Ćwiczenia Atlant żel

Przed ćwiczeń i stosowania kremu, zrób kompres. W

tym celu kawałek miękką szmatką nasączoną ciepłą wodą, wycisnąć lekko i owinąć trzonu penisa. Aby wytrzymać kompres jest konieczne ze 3 minuty. Następnie procedurę tę powtarza się 3 razy i poczekać, aż skóra staje się sucha. Poprawia krążenie krwi i sprawia, że ​​tkanki bardziej elastyczna.

Istnieje kilka technik ćwiczeń, które mogą być używane ze śmietanką Atlant żel. Pierwszym z nich jest wykonywana w pozycji stojącej lub siedzącej. Składa się z następujących etapów:

 1. 1. Penis jest w stanie relaksu. Człowiek łapie go za rękę i ściska głowę, aby poprawić przepływ krwi.
 2. 2. Fallus jest rysowany od siebie do poczucia niewielkiego dyskomfortu. W tej pozycji musi wynosić co najmniej 5 minut. Należy unikać bólu podczas ćwiczeń.
 3. 3. Konieczne jest, aby zrobić masaż penisa w kole około 30 razy.
 4. 4. Ponownie rozciągnąć penisa, ale w 4 kierunkach – lewo, prawo, góra, dół. Wykonane z krótkiej przerwy i powtarza kołowego Massage 5 razy.
 5. 5. Penis trzeba ciągnąć do przodu i trzymać go w tym stanie przez kilka minut, a następnie delikatnie ścisnąć go kilka razy.

Druga technika również nie powinny powodować dyskomfort i ból. Składa się z 2 ćwiczeń:

 1. 1. Penis chwycić za rękę tak, że palce wyciskanie głową. Po tym, jest konieczne, aby ścisnąć w całości, unikając bólu.
 2. 2. Fallus wyciągnął się prosto i utrzymać ją w tym stanie przez 1 minutę.
 3. 3. Przytrzymanie rozciągają penisa, co zwiększa czas i odpocząć.

Drugi

zestaw ćwiczeń wykonywanych przez 20 minut. Ruch należy uważać, aby nie ściskać penisa aż do bólu i zaczerwienienia, aby uniknąć problemów w przyszłości . Efekt można zauważyć po 2 tygodniach.

Rozszerzenie krem ​​fallus przyczynia się do bezbolesnego rozciągania tkanek i wzrostu chrząstki. To jest tylko skuteczny, gdy regularne ćwiczenia w długim okresie. Jeśli celem stosowania suplementu, poprawić jakość współżycia seksualnego, krem ​​nakłada się na penisa bez technik masażu.

You may also like...

1 Comment

Comments are closed.