Zarządzaj autoszrotem w Garbage Garage!

Zaskakujący pomysł i niebanalna rozgrywka – oto co proponuje nam darmowa gra na przeglądarkę Garbage Garage.

Na początku dysponujemy jedynie niewielkim autoszrotem z dwoma miejscami parkingowymi i rampą. Samouczek instruuje nas w jaki sposób kupować samochody i jak sprzedawać ich części. Zepsute auta w naszych rękach mogą przemienić się w rentowne elementy, za które możemy otrzymać całkiem sporo GG dolarów, a od tego już tylko krok do rozbudowy naszego warsztatu i tworzenia własnych pojazdów. W sklepie znajdziemy mnóstwo elementów dekoracyjnych i ulepszeń dla naszego autoszrotu, które go wyróżnią i usprawnią jego działanie. Z biegiem czasu przechodzimy z poziomu na poziom i otwiera się przed nami coraz więcej możliwości. Piąty poziom oferuje kontakty z czarnym rynkiem, dziesiąty – walki samochodów na arenie, dwudziesty czwarty – zakup helikopterów.

 

Garbage Garage cieszy się dużą popularnością u osób w różnym wieku. W zeszłym roku gra świętowała swoje pierwsze urodziny, dzisiaj gra w nią ponad milion fanów! Twórcy od czasu do czasu umilają rozgrywki różnorakimi bonusami – przy okazji tegorocznych Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej zaserwowali graczom niespodziankę w postaci 60% bonusu przy zakupie waluty do gry.

Jeśli lubimy gry symulacyjne, a dodatkowo interesują nas samochody i mamy chwilę czasu, którą możemy poświęcić dobrej zabawie – nie wahajmy się, klikajmy „zagraj”!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*