Składniki kremu Lefery

Nowoczesna kompozycja kosmetyku opiera się na mikrocząsteczkowym kwasie hialuronowym oraz kolagenie. Dzięki temu krem Lefery Active Cell Regeneration działa tak skutecznie jak botoks. Postanowiliśmy opisać kompozycję kremu Lefery.

Kwas hialuronowy – podstawowa substancja nadająca skórze młody wygląd.  Jednak jego efektywność jest zależna od rozmiarów jego cząsteczek. W kremie Lefery wykorzystano wysoce skuteczny, mikrocząsteczkowy kwas hialuronowy, który wnika głęboko w skórę i regeneruje powstałe uszkodzenia skóry.

Kolagen – uzupełnia ubytki w strukturze białkowej będącej podporą skóry. Co więcej stymuluje komórki skóry do ponownej produkcji białek skóry.  Systematyczne stosowanie pozwala przywrócić skórze młody oraz zdrowy wygląd.

D-panthenol – nazywany również prowitaminą B5 cechuje się wysokimi zdolnościami nawilżającymi oraz regenerującymi. Stosowany na skórę pozwala zniwelować wszelkie podrażnienia oraz pobudzić regenerację skóry. Działanie przeciwzmarszczkowe polega na stymulowaniu metabolizmu komórek skóry, co wpływa na poprawę kondycji skóry.

Olej z ogórecznika – jego cechą charakterystyczną jest wysokie stężenie kwasu gamma-linolenowego, który wzmacnia bariery ochronne skóry. Regularne stosowanie oleju z ogórecznika spowalnia procesy starzenia skóry, zmniejsza ryzyko alergii.

Olej z avocado – posiada silne zdolności regeneracyjne i antyoksydacyjne. Dzięki temu zwalnia procesy starzenia.  Warto wiedzieć, że olej z avocado zwiększa również kolagenu w skórze, ponieważ pobudza komórki do ponownej produkcji. 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*