Mapy w grze World of Tanks

Twórcy gry World of Tanks zagwarantowali nam batalię militarną, którą możemy prowadzić na wielu mapach zlokalizowanych w różnych częściach świata. Większość miejsc bitewnych została nazwana historycznymi nazwami prawdziwych miejsc starć. Oczywiście starano się odwzorować realny wygląd miejsc, jednak nie zawsze to było możliwe. Trudnością było zbilansowanie obu drużyn na danym miejscu walki, dlatego mapy idealnie odwzorowują klimat danego starcia, ale nie są ich rzeczywistym odbiciem.

Czy na mapach są zlokalizowane elementy do zniszczenia? Czy ich zniszczenie ma wpływ na bitwę?

W grze World of Tanks występuje wiele zniszczalnych elementów. Możliwość zniszczenia fragmentów mapy ma swoje wady i zalety dla wszystkich uczestników batalii. Można między innymi zniszczyć ścianę budynku, co w wielu przypadkach ułatwia  ostrzał wroga, który wcześniej znajdował się w kryjówce. Dodatkowo takie elementy jak drzewa również można zniszczyć jednak często takie działanie ułatwiają zlokalizowanie przez przeciwnika.

Czy na mapach można zmieniać pory roku? 

W grze World of Tanks znajduje się mapy, które oddają tereny wielu kontynentów (Europę, Afrykę, Azję i Amerykę Północną). Są to między innymi miasta, wsie czy góry. Walka może toczyć się o różnych porach dnia i różnych porach roku: lato, wiosna, zima, jesień. Jednak każda mapa ma swoją ustaloną porę dnia i okres roku.

Mapa Święta Dolina

world of tanks eu   aktualnosc 1096 7 Mapy w grze World of Tanks

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*