Ketony malinowe na odchudzanie

Dr Oz w swoim talk-show zaprezentował „cud w butelce do spalania tłuszczu”. Ten artykuł ma na celu przedstawienie faktów i rzetelnych informacji na temat ketonu malinowego, które pomogą Ci podjąć decyzję o jego zakupie.

Ketony malinowe (Raspberry ketone) występują naturalnie  w owocach czerwonej maliny. Jest to związek chemiczny odpowiedzialny za ich apetyczny zapach, jednak gdy będzie on spożywany w czystej postaci działa jako jeden z najpotężniejszych substancji spalających tłuszcz w organizmie człowieka.

Teraz najważniejsze – keton malinowy został już poddany wstępnym badaniom naukowym, które potwierdziły, że substancja ta jest skuteczne w walce z otyłością oraz przede wszystkim bezpieczna dla zdrowia. Testy wykazały, że dawka 200 mg ketonu malinowego przyczynia się do znaczącego przyspieszenia metabolizmu.  Osoby, które zażywały 200 mg ketonu malinowego codziennie zostały przebadane i okazało się, że wystąpiło u nich zwiększenie utleniania kwasów tłuszczowych, dzięki czemu organizm czerpie energię ze spalania tkanki tłuszczowej.

Kliknij tutaj, aby zamówić tabletki z ketonem malinowym

To sprawia, że tabletki z ketonem malinowym są tak skuteczne i pozwalają na zmniejszenie ilości tkanki tłuszczowej w organizmie. Stosowanie codziennie ketonu malinowego pozwala usunąć z organizmu zmagazynowane przez lata złogi tłuszczu oraz zmniejszyć masę ciała.

Aby tabletki z ketonem malinowym okazały się skuteczne ważne jest, aby przyjmować codziennie odpowiednią dawkę składnika aktywnego tj. 100-200 mg dwa razy dziennie.  Najbardziej optymalne jest zażywanie kapsułek zawierających 200 mg ketonu malinowego.

Pierwszą dawkę 200 mg najlepiej jest zażyć rano przed śniadaniem, a kolejną dawkę można zażyć po obiedzie lub przed kolacją. Warto dołączyć również ok. 30 minutową aktywność fizyczną, która zmaksymalizuje działanie ketonu malinowego i jeszcze bardziej przyspieszy spalanie tłuszczu.

Niestety nie wszystkie tabletki zawierające keton malinowy cechują się pełnym spektrum działania. Wiele firm, chcąc zaoszczędzić wykorzystuje najtańszy wypełniacz, tj. mikrokrystaliczną celulozę otrzymywaną z miazgi drzewnej, która niestety obniża skuteczność działania ketonu malinowego. Dlatego warto wybierać preparaty tylko o najwyższej jakości.

Kliknij tutaj, aby zamówić tabletki z ketonem malinowym

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*