Idealny krem na zmarszczki. My już go znamy!

O profilaktyce przeciw zmarszczkom zazwyczaj myślimy zbyt późno –  w momencie, gdy na naszej twarzy pojawią się już pierwsze oznaki starzenia. Złotym środkiem jest intensywna pielęgnacja i wzmacnianie skóry już po ukończeniu 21-go roku życia. Jakie kremy wybrać, aby w skuteczny sposób zabezpieczyć skórę przed pojawieniem się zmarszczek.

Dlaczego warto postawić na profilaktykę?

Zapobieganie zmarszczkom jest zdecydowanie prostsze nić ich eliminowanie. Wiele kobiet decyduje się na bolesne i kosztowne zastrzyki z toksyną botulinową lub kwasem hialuronowym. Efekty tych iniekcji nie są trwale i należy je powtarzać co 6 miesięcy. Z kolei stosowanie kremów zawierających kolagen, retinol i kwas hialuronowy wzmacnia strukturę skóry, dzięki czemu nie powstają w niej ubytki prowadzące do powstawania zmarszczek.

Czego unikać w składzie kremów na zmarszczki?

Wiele kremów na zmarszczki zawiera w swoim składzie silikony (dimethicone). Substancja ta wizualnie wygładza zmarszczki i ujednolica powierzchnię skóry, jednak w konsekwencji dłuższego stosowania powoduje zapychanie skóry, obciążenia jej i pogorszenie jej kondycji. Oczywiście nie oddziałuje w żaden korzystny sposób na strukturę skóry. Jest jedynie środkiem „doraźnym”, który można stosować okazjonalnie. Unikaj również kremów na zmarszczki, które zawierają parabeny. Związki te wpływają na gospodarkę hormonalną, mogą prowadzić do groźnych zaburzeń i chorób.

Formuła Lefery dla DNA skóry

Francuscy genetycy opracowali nowoczesną formułę, która regeneruje komórki skóry na poziomie DNA. Biologiczny wiek skóry zostaje obniżony, znikają zmarszczki i inne niedoskonałości. Sekretem działanie kremu są mikrocząsteczki składników aktywnych zdolne do molekularnego oddziaływania na komórki fibroblastów. Krem Lefery Active Cell Regeneration to jedyna propozycja kosmetyczna oferująca pełną regenerację biologiczną komórek skóry. Krem jest dostępny we Francji, gdzie osiągnął rekordy sprzedaży. Niebawem pojawi się w Polsce!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*